איך מתחילים?

הכי פשוט שיש.

האימונים אצלנו במועדון מתאימים לכולם, בכל גיל וללא שום צורך בניסיון קודם.

אנחנו נדאג ללמד אותך את הבסיס בליווי אישי וצמוד כבר מהרגע הראשון, גם אם מעולם לא עשית פעילות גופנית כלשהי.

תהליך ההצטרפות למועדון שלנו הינו פשוט וידידותי. בין אם החלטת להתחיל פעילות גופנית ממש עכשיו או בין אם החלטת למצוא מסגרת כושר חדשה – אנחנו מזמינים אותך לאימון היכרות בו נציג לך את המועדון, את תוכנית האימונים שלנו ונגדיר יחד את המטרות האישית הספציפיות המתאימות לך.

לאחר אימון ההיכרות שלך נוכל להמליץ לך להצטרף לאחד ממסלולי האימונים הקבוצתיים שלנו בהתאם למטרות האישיות שלך.

בנוסף – תוכל גם להתחיל במסגרת של אימונים אישיים עם אחד ממאמני המועדון שלנו ובהדרגה להיכנס למסגרת האימונים הקבוצתית בקצב שלך.

אנחנו נראה לך עד כמה זה פשוט להצטרף אלינו לאימונים ומבטיחים לך שכבר באימון הראשון שלך אתה תרגיש מעולה ותהנה מזה בטירוף.

המאמן שלך ידאג לתת לך את כל המידע אודות המועדון, מערכת השעות, סוגי האימונים וכמובן נכיר אותך לעומק כך שנדע להתאים לך את מסלול האימונים הנכון ביותר עבורך.

אנחנו מלווים באופן אישי את כל המתאמנים שלנו במועדון ולכל אחד ואחת יש מאמן צמוד כבר מהיום הראשון.

מיד עם ההצטרפות שלך למועדון אחד המאמנים שלנו יזמין אותך לפגישה אישית כדי להכיר אותך לעומק וללמוד על המטרות האישיות והתוצאות שאתה רוצה להשיג אצלנו במועדון. המאמן הזה יהיה המאמן הצמוד שלך והוא ילווה אותך במסע שלך איתנו במועדון.

מתאמנים מכל הרמות ומכל הגילאים מוצאים את דרכם אלינו ורובם לא התאמנו לעולם לפני שהגיעו למועדון שלנו – בדיוק בשביל אנשים כאלו אנחנו כאן.

בתום שלושת האימונים הראשונים כבר יהיה לך את כל הידע על מנת להשתלב בכל אימוני המועדון ולהחיל במסע שלך לכושר גופני מעולה בסביבה הכי כיפית שיש.